Новини

Заборона використовувати один акаунт і спільні паролі. Netflix тестує нову функцію

Netflix має переконатися, що люди з обліковими записами платформи мають право на користування.

Фото CardMapr, unsplash.com

Стримінгова платформа Netflix тестує функцію, яка забороняє використовувати один акаунт і спільні паролі. Про це пише CNN.

Наголошують, що така функція поки є лише тестом. Її розповсюджують на обмежену кількість користувачів, які дивляться програму Netflix TV.

Як вона працює?

Коли вибираєш профіль в акаунті Netflix, на екрані може з’явитися вікно, де юзеру пропонують підтвердити авторизацію через електронну пошту. Відтак на е-скриньку надішлють лист. 

Підтвердження можна відкласти, однак через певний проміжок часу таке вікно знову з’явиться. 

У випадку, коли користувач не зможе підтвердити авторизацію у Netflix, йому запропонують створити новий акаунт.

Для чого тестують цю функцію?

Представник сервісу пояснив, що тестування нової функції запустили для того, аби Netflix міг переконатися, що люди з обліковими записами платформи мають право на користування. А одним акаунтом і паролем можуть користуватися лише члени однієї сім’ї.

Раніше ми писали про те, що на Netflix уперше відбулася прем’єра фільму з українським дубляжем та субтитрами. Стрічка Outside the Wire («За дротами») режисера Мікаеля Гафстрьома, автора «Плану втечі», з Сильвестром Сталлоне та Арнольдом Шварценеґґером. А головна роль у фільмі дісталася зірці «Месників» Ентоні Макі.

Коментарі