Новини

З третьої спроби: український легкоатлет показав свій найкращий результат сезону в світі

Проценко виконав норматив для відбору на Олімпійські ігри в Токіо.

Фото gathletics.com.ua

Українець Андрій Проценко на турнірі у Польщі стрибнув у висоту на 2,34 метра та продемонстрував свій найкращий результат сезону.

Про це повідомляє sport.ua.

Отож, Проценко завдяки такому стрибку зайняв друге місце на змаганнях серії World Athletics Indoor Tour Gold в Торуні (Польща).

Такий самий результат на змаганнях — одразу у трьох атлетів. Проте не всі змогли зробити такий стрибок із першої спроби — вдалося лише білорусу Максиму Недосекову. Тож він і виграв золото.

Андрій Проценко та італієць Джанмарко Тамбері здолали 2,34 м з третьої спроби. Українець опинився на 2 місці, бо взяв попередню висоту — 2,31 м — із першого разу.

Зауважують, що Проценко виконав норматив для відбору на Олімпійські ігри в Токіо.

Крім того, ще один українець Дмитро Нікітін із результатом 2,20 м посів четверте місце.