Новини

У нью-йоркському зоопарку народився надзвичайно рідкісний білий кенгуру

Наразі він єдиний такий у Північній Америці.

У зоопарку Нью-Йорка з’явилося дитинча рудого кенгуру з білим забарвленням. Незвичний колір спричинений захворюванням. Такий білий кенгуру надзвичайно рідкісний ㅡ наразі він єдиний у Північній Америці. Про це пише CNN.

Зокрема біле забарвлення кенгуру викликав лейкізм ㅡ це мутація, яка спричиняє часткову втрату пігментації в шкірі та хутрі. На відміну від альбінізму, лейкізм передбачає повну відсутність меланоцитів, що відповідають за синтез меланіну (в альбіносів меланоцити є, але синтезувати меланін вони не можуть).

Здогадки працівників зоопарку підтвердило те, що у кенгуру чорні очі ㅡ лейкізм не впливає на пігментацію очей.

Дитинча кенгуру на ім’я Космо народилося у зоопарку ще п’ять місяців тому, однак уперше його витягли з сумки матері 15 січня.

Власник зоопарку Джордан Патч розповів, що був вражений, коли дізнався про народження незвичного кенгуру.

«Коли ми уважніше придивилися і побачили чорні очі, наші щелепи впали на підлогу. Тоді ми зрозуміли, що маємо щось, чого не бачили за всю свою кар’єру. Це єдиний такий кенгуру, який нині є у Північній Америці, настільки це велика рідкість», ㅡ сказав він.

Білий кенгуру Космо народився у пари рудих кенгуру Бумера, що проживав у зоопарку вже 8 років, та Розі, яка з’явилася там лише 2020 року. Наразі співробітники зоопарку хочуть дізнатися, що спровокувало таку рідкісну мутацію. На здоров’я дитинчати вона не вплине, хоча й завдасть деяких незручностей, адже тепер Космо не зможе замаскуватися у дикій природі.

Коментарі