Новини

Велика Британія посилила вимоги в’їзду для українців, а Чорногорія дозволила пересікати кордон без тесту

Це сталося через те, що у Британії погіршилася епідемічна ситуація, а в Чорногорії навпаки.

Фото ілюстративне

У Великій Британії та Чорногорії через пандемію коронавірусу змінили вимоги для гостей із закордону, зокрема й українців, пише slobodnaevropa.

Так, Міністерство охорони здоров’я Чорногорії дозволило в’їзд у країну іноземцям з 11 січня без проходження тесту на коронавірус. До того ж, у країні скасували обмеження на переміщення між містами на вихідні.

Як сказала очільниця чорногорського МОЗ Єлена Борінович Бойович, таке рішення ухвалили через покращення епідеміологічної ситуації в країні, зокрема зменшення кількости зайнятих ліжок для пацієнтів із COVID-19.

А у Великій Британії 15 січня набудуть чинности нові обмеження на в’їзд до Англії. Всі мандрівники, що прибули до країни, повинні мати із собою негативний ПЛР-тест на COVID-19, а після прибуття зобов’язані самоізолюватися на десять днів.

В Англії щонайменше до 15 лютого оголосили локдаун — уже третій із початку епідемії. Наразі у Великій Британії загалом виявили понад три мільйони хворих на коронавірусну хворобу (це п’яте місце у світі), а понад 82 тисячі британців померли від ускладнень COVID-19.

Коментарі