Новини

Українські військові звання переведено на коди військових рангів НАТО

Це рішення є ще одним кроком, що забезпечує взаємосумісність зі збройними силами держав-членів Альянсу.

Фото REUTERS/Valentyn Ogirenko

Міністр оборони України Андрій Таран підписав указ про переведення українських військових звань на коди військових рангів НАТО за стандартом НАТО STANAG 2116. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства оборони.

«Зазначений перелік встановлює відповідність кодифікації військових звань військовослужбовців Збройних сил України військовим рангам НАТО. Це ще один крок, що забезпечує взаємосумісність зі збройними силами держав-членів», — зазначив міністр.

За його словами, підписаний наказ розпочинає євроатлантичну трансформацію наявної системи кадрового менеджменту на управління кар’єрою військовослужбовців за військовими званнями. Своєю чергою, це стане складовою частиною проекту Концепції військової кадрової політики ЗСУ до 2025 року.

Також у Міноборони заявили, що таке рішення покликане змінити систему управління кар’єрою радянського зразка на сучасну, прийняту в арміях провідних держав. На думку міністра, цей крок сприятиме переходу на нову філософію роботи, що передбачає створення кар’єрної мапи кожному солдату, сержанту, офіцеру щодо його підготовки, зростання та забезпечення.

 

Коментарі