Новини

Японська авіакомпанія заохочує відмовитися від їжі під час польоту: чому це важливо

Щоб скоротити харчові відходи, японці запропонували клієнтам відмовитися від харчування заздалегідь. 

Фото Suhyeon Choi

Японська авіакомпанія Japan Airlines пропонує своїм клієнтам перед рейсом вибрати, чи будеш ти їсти під час польоту. Це можна зробити на офіційному сайті JAL або зателефонувати в авіакомпанію після підтвердження бронювання рейсу, повідомляє On mile at a time.

У Japan Airlines запевняють, що це не чергова міра по оптимізації витрат. Кількість порцій перед кожним польотом точно розрахована під число пасажирів. Якщо хтось відмовляється, то страву просто викидають.

Щоб скоротити харчові відходи, японці і запропонували клієнтам відмовитися від харчування заздалегідь. Функція доступна поки тільки на одному рейсі – з токійського аеропорту Ханеда в Бангкок. Багато пасажирів хочуть спати весь політ і не прокидатися для пізньої вечері.

Натомість мандрівник у бізнес-класі отримає покращений дорожній набір, а пасажири з економ і преміум-економ-класу – дорожній набір бізнес-класу.

Раніше Japan Airlines вже змінювали уніформу інженерів на більш екологічну і надали стюардесам планшети, щоб скоротити кількість друкованих паперових меню.

Коментарі