Здобула золото та срібло: збірна України виступила на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики

Спорсмени використовували у вправах обручі, булави та м’ячі.

Фото Ukrainian Rhythmic Gymnastics Federation, facebook.com

Збірна України з художньої гімнастики здобула першість на чемпіонаті Європи. Так, команда отримала золоту та срібну нагороди.

Про це повідомляє Федерація художньої гімнастики.

Фінальні змагання у групових вправах відбулися учора, 28 листопада, у Києві. Спорсмени використовували у вправах обручі, булави та м’ячі.

У повідомленні йдеться, що українки здобули срібло з трьома обручами та двома парами булав, а вже вправи із п’ятьма м’ячами виграли і отримали золото.

Нагадаємо, майстер ФІДЕ Олексій Білич, що родом з Чернівців, став чемпіоном України з шахів, набравши 7,5 балів із 9.

Також раніше ми писали про те, що буковинські спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті України з карате. Загалом вони отримали їх 17.