Новини

Ліга націй: збірній України зарахували технічну поразку за матч проти Швейцарії

Цей матч мав відбутися 17 листопада, однак через випадки COVID-19 в українській команді його скасували. 

Фото football24.ua

Апеляційний комітет УЄФА зарахував збірній України технічну поразку за матч Ліги націй проти Швейцарії.

Про це повідомляє Українська асоціація з футболу. 

Нагадаємо, що 17 листопада мав відбутися матч останнього туру групового етапу Швейцарія-Україна, однак через випадки коронавірусу в українській команді його скасували. А перенести поєдинок на іншу дату не змогли, тому справу передали в Контрольно-дисциплінарний комітет УЄФА.

«За підсумками розгляду справи Апеляційний комітет УЄФА вирішив визнати, що матч Швейцарія-Україна не відбувся з вини збірної України з футболу, та зарахувати їй технічну поразку з рахунком 0:3», — йдеться у повідомлені. 

Українська асоціація футболу хоче оскаржити таке рішення. 

«Після отримання резолютивної частини рішення Апеляційного комітету УЄФА УАФ заявляє про свою категоричну незгоду з ним та про свій намір оскаржити таке рішення у Спортивному арбітражному суді в м. Лозанні одразу після отримання повного тексту рішення з мотивувальною частиною», — заявив віцепрезидент УАФ, генеральний секретар асоціації Юрій Запісоцький

Раніше «Шпальта» писала про те, що футболісти київського «Динамо» програли у четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА. Команда грала з «Барселоною».

 

Коментарі