Кастинг на участь у постановці відбудеться онлайн.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2020/10/121696123_184803483096663_964804322409896233_o.jpg)
Зображення Чернівецька обласна філармонія
Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка оголосила про початок онлайн-кастингу для участі в постановці дитячої опери за музичного супроводу симфонічного оркестру.
Взяти участь у кастингу можуть діти віком від 8 до 15 років. Щоб стати учасником опери потрібно записати відео улюбленої пісні тривалістю до хвилини та надіслати його повідомленням на фейсбук-сторінку обласної філармонії.
Окрім відео в повідомленні потрібно вказати свої призвище, ім’я, по-батькові, дату народження та місце проживання.
Заявки прийматимуть з 17-го по 27-ме жовтня, а результати кастингу оголосять 30-го жовтня.