Новини

Буковинські спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті України з карате

Змагання відбулися 10-11 жовтня у Харкові.

Фото sportbuk.com

10 та 11 жовтня у Харкові відбувся чемпіонат України з карате. Участь у змаганнях узяли 600 спортсменів, зокрема й буковинські каратисти.

Про це повідомляє sportbuk.com.

У перший день змагань вони посідали третє загальнокомандне місце. Буковинські каратисти здобули 5 золотих, 2 срібні і 3 бронзові медалі.

«У перший день змагань Чернівецька область була на третьому місці серед усіх регіонів нашого краю. Посідати призові місця на турнірах такого рівня вже стало хорошою традицією для нашої области. Тому я вважаю, що ми на правильному шляху, і далі на нас чекає ще більше перемог!» – розповів заслужений тренер України та президент СК «Лідер» Олександр Пікулін.

Загалом представники Чернівецької области здобули 17 нагород. Медалі отримали спортсмени трьох чернівецьких клубів: «Лідер», «Максимум» та «Тай-Сен».

Нагадаємо, буковинець Іван Урсатій здобув нагороди на інклюзивному чемпіонаті України з карате.