Новини

«На знак солідарності»: британські військові здійснили найбільшу за 20 років десантну операцію в Україні

Британські та українські бійці десантувалися зі спорядженням і зброєю, а також виконували різні навчання.

Фото з фейсбуку Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ

На Миколаївщині сотні британських десантників провели висадку з літаків, які вилетіли з військового аеродрому в Британії. Такі заходи провели сьогодні, 19 вересня, в рамках навчань «Об’єднані зусилля – 2020», передає BBC.

Згідно з повідомленням, на борту літаків C-130 Hercules були бійці 16-ї десантно-штурмової бригади Великої Британії, важке піхотне озброєння та техніка. Зазначають, що ця бригада входить до британських сил глобального реагування, які можуть використовувати в операціях по всьому світу.

Трохи згодом на цей полігон висадилися з Іл-76 та Ан-26 й українські десантники.

Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ повідомляє, що це перший етап навчань «Спільні зусилля» в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2020».

«Навчання такого формату проводяться вперше. Їхня мета – практичне виконання завдань у багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО, підвищення рівня взаємосумісності  підрозділів Збройних Сил та наших держав-партнерів, десантного братерства», – ідеться у повідомленні.

Фото з фейсбуку Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ

Британські та українські бійці десантувалися зі спорядженням і зброєю, виконували різні навчання, а саму операцію прикривали з повітря українські повітряні сили.

Зокрема, повідомляють, що десантувався також і командир британської 16-ї бригади Джеймс Мартін. Його зустрічав командувач українських ДШВ Євген Мойсюк.

Фото з фейсбуку Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ

Британське видання Sky пише, що ці навчання проводять «на знак солідарності з Україною».

А Mirror відзначає, що це найбільша десантна операція для Британії за понад 20 років, оскільки десантувалися більше 450 британських військових.

Міжнародні навчання «Об’єднані зусилля – 2020» є своєрідною відповіддю на російські навчання та її військову присутність в анексованому Криму.

Коментарі