Світоліна вже не п’ята ракетка світу: оновили рейтинг найсильніших тенісисток

Спортсменка посіла шосте місце в оновленому рейтингу WTA.

Фото GETTY IMAGES

Перша ракетка України Еліна Світоліна вилетіла з топ 5 найсильніших тенісисток світу й посіла шосте місце в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Список оновили 14 вересня, передає sport.ua.

Так, Світоліна пропустила відкритий чемпіонат США з тенісу (US Open-2020). Українку обійшла переможниця цих змагань Наомі Осака.

Рейтинг WTA

Також відомо, що друга ракетка України Даяна Ястремська хоч і взяла участь у змаганнях, однак погіршила своє становище на 4 позиції й зайняла 29-е місце.

Втім, українські спортсменки показали хороші результати: на два рядки піднялася Катерина Козлова, на 18 — Марта Костюк, а Катерина Бондаренко — на 65 рядків.

Нагадаємо, на міжнародному турнірі у Берліні перемогла українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук. Спортсменка отримала «золоту» медаль у стрибках у довжину, здолавши позначку у 6 метрів 87 сантиметрів.