Meridian Czernowitz потрапив до топ 100 географічних брендів України за версією «Forbes Ukraine»
Новини

Meridian Czernowitz потрапив до топ 100 географічних брендів України за версією «Forbes Ukraine»

Це єдиний чернівецький бренд, який потрапив до цього списку. 

Photo Meridian Czernowitz

У новому випуску за липень-серпень 2020 року журнал «ForbesUkraine» відібрав 100 брендів, «в основі яких є любов до рідного міста, села, місцевости. Ці приклади говорять: пристрасть працює».

Чернівецька область представлена тут брендом Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ.

Бренд – це сукупність усіх проявів, за якими його носій прагне бути впізнаваним.

«Потрапляння у «ForbesUkraine», – запевняє президент «Меридіану» Святослав Померанцев, – це капіталізація не тільки бренду MeridianCzernowitz, а й усієї области. Світ бачить наше сучасне обличчя та асоціює з інтелектом, культурою, літературою. Дякую ініціативній групі, робочій команді, партнерам та друзям «Меридіану». А ще своєму дядькові Ігорю Померанцеву, який благословив мене йти саме цим шляхом».

«Для команди MERIDIAN CZERNOWITZ це цілком заслужене визнання,– стверджує член ініціативної групи фестивалю письменник і перекладач Сергій Жадан, – а для Forbesправильний стратегічний хід вносити до цього списку не лише алкогольні бренди, політичні чи економічні проєкти, а й культурні. Це правильне розуміння того, що відбувається у суспільстві й на що воно орієнтується. А для Чернівців це б могло бути ознакою того, що «Мерідіан» варто підтримувати і шанувати, тому що це пам’ятка, емблема міста. Мені страшенно симпатично, коли міста асоціюють не з певними одіозними політиками чи економічними або фінансовими монстрами, а з такими культурно-гуманітарними чи освітніми ініціативами», додає письменник.

Більше інформації про MERIDIAN CZERNOWITZ та інші бренди можна знайти у свіжому випуску журналу «ForbesUkraine».

Довідка.

Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ – дійство, побудоване на фундаменті культурної спадщини Чернівців, продукт генної та історичної пам’яті його мешканців. Метою фестивалю є повернення Чернівців на культурну мапу Європи й розвиток діалогу між сучасними українськими поетами та їхніми зарубіжними колегами. Фестиваль діє з 2010 року щорічно.

Коментарі