Новини

В Україні запрацював додаток, у якому можна перевірити наявність штрафів за порушення ПДР

Завантажити застосунок можна для Android, а от для IOS він поки недоступний.

У МВС запустили державний мобільний додаток «Штрафи ПДР», який дозволяє не тільки сплатити штрафи, які вже винесені, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їхнього статусу.

Про це 3 червня повідомили у Департаменті комунікації МВС.

Там кажуть, що у застосунку є інформація про розміщення на карті камер автоматичної фіксації порушень ПДР.

«За допомогою додатку можна легко виконати пошук постанов, оформлених на транспортний засіб, а також оформити підписку на отримання повідомлень про винесення нових постанов. Не треба чекати, поки постанова надійде до вашої поштової скриньки, а одразу сплатити її онлайн. Нагадуємо, що надається знижка 50% під час сплати штрафу, якщо оплата здійснена впродовж 10 банківських днів від моменту отримання постанови», – зазначив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

На думку відомства, додаток «Штрафи ПДР» стане в нагоді тим водіям, які не є власниками транспортного засобу. Після фіксування порушення повідомлення поштою надійде безпосередньо власникові авто або відповідальному користувачеві, а застосунок дозволяє будь-якому користувачеві, який оформив підписку, отримати штрафи для цього транспортного засобу.

Завантажити мобільний додаток «Штрафи ПДР» можна за посиланнями для Android, а для IOS стане доступним найближчим часом. Розробили також телеграм-бот «Штрафи ПДР» @ShtrafyPDRbot. З його допомогою так само можливо оформити підписку на транспортний засіб та сплатити штраф із використанням банківської картки.

Коментарі