Новини

VI Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку дистанційно об’єднає понад 500 спікерів із 24 областей України

Учасники презентують регіональні, всеукраїнські та міжнародні ініціативи, які будуть реалізувати у 2020 році, враховуючи карантинні обмеження та сучасні реалії.

Фото Nathan Dumlao, unsplash.com

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України вже шостий рік поспіль об’єднує громаду, владу, бізнес та засоби масової інформації, щоб привернути увагу до сталого розвитку, соціальної активности в регіонах та об’єднати зусилля для ефективного розвитку молодіжної, соціальної політики, волонтерського руху та корпоративної соціальної відповідальности. 

Прямі трансляції з кожного регіону тривають з 20 травня до 5 червня 2020 року на сторінці руху у фейсбуку

Учасники презентують регіональні, всеукраїнські та міжнародні ініціативи, які будуть реалізувати у 2020 році, враховуючи карантинні обмеження та сучасні реалії. 

Вперше за свою історію Форум стане відкритим для усіх дистанційно в 24 областях, об’єднає понад 500 спікерів.

«Запорукою якісного результату ми бачимо конструктивний діалог між усіма секторами. Під час форуму у форматі короткої доповіді учасники зможуть представити свої плани на 2020 рік, адаптовані під сучасні реалії карантинних обмежень, заручниками яких став увесь світ. Обмінятися контактами, налагодити оперативну взаємодію», — пояснюють організатори.

Акредитація спікерів відбувається тут до 30 травня 2020 року включно. 

 «Форум відкриває двері для всіх! Щороку його проводять із метою залучення молоді до волонтерської  діяльности, пошуку оптимальних рішень щодо створення дієвого практичного механізму взаємодії органів державної влади, бізнесу та громадськости у реалізації суспільно значущих проєктів, розвитку волонтерського руху та обміну досвідом щодо кращих практик, залучення волонтерів до вирішення локальних соціальних питань,  розвитку корпоративної соціальної відповідальности. Україна починається з кожного»,розповідає президентка Let’s do it Ukraine Юлія Мархель.

До участи у заході запрошують представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадянського суспільства, активістів молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, волонтерів, лідерів учнівського і студентського самоврядування, благодійників, донорів. 

Аби стати офіційним учасником, необхідно заповнити онлайн форму реєстрації.

Деталі та графік форуму можна подивитися тут.

Коментарі