Новини

В Україні дозволили відновити роботу позашкільних гуртків

Такі заняття дозволять проводити з 1 червня для груп до десяти дітей тільки тих регіонів, де місцева влада ухвалить рішення про послаблення карантину.

Фото Aaron Burden, unsplash.com

З 1 червня заклади позашкільної освіти можуть відновити роботу в регіонах, де буде запроваджено послаблення протиепідеміологічних заходів.

Так, дозволять проводити заняття у групах до десяти осіб та заборонять масові заходи. Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки від 29 травня 2020.

Розпочати роботу зможуть заклади позашкільної освіти тільки тих регіонів, де місцева влада ухвалить рішення про послаблення карантину. Рішення про відкриття конкретного закладу ухвалює його засновник або власник.

  • Відкриті заклади позашкільної освіти мають забезпечувати дотримання санітарних та протиепідеміологічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України. У закладах позашкільної освіти мають встановити такий графік роботи, аби уникати скупчень дітей.

Для організації безпечного освітнього процесу МОН рекомендує:

  • забезпечити дотримання соціальної дистанції щонайменше 1,5 м під час групових занять;
  • якщо можливо, проводити заняття на свіжому повітрі;
  • дотримуватися маскового режиму, провітрювати приміщення, забезпечити дезінфекцію поверхонь та виконувати інші протиепідеміологічні заходи.

Нагадаємо, Чернівецька область, згідно з показниками МОЗ, поки що не готова до послаблення карантину. 

Коментарі