Новини

«Купуй чернівецьке»: буковинців закликають підтримати місцевих виробників під час карантину

Така акція відбувається не вперше. Однак раніше вона орієнтувалася на підтримку вітчизняних виробників за межами області та закордоном.

Департамент розвитку міської ради звернувся до чернівчан із проханням підтримати місцевих виробників у рамках програми з недопущення економічної кризи у Чернівцях.

Так, 1 травня у місті Департамент запустив програму «Купуй ЧЕРНІВЕЦЬКЕ» & «Made in Chernivtsi».

У рамках цієї ініціативи проведуть низку заходів, серед яких передбачені рекламно-інформаційні кампанії «Купуй ЧЕРНІВЕЦЬКЕ», «Я підтримую ЧЕРНІВЕЦЬКЕ, а ТИ?».

Про це повідомили у Департаменті розвитку Чернівецької міської ради.

«Тільки від нас залежить процвітання економіки міста Чернівців та регіону загалом, адже лише ми, придбавши товари, підтримаємо чернівецького виробника «гривнею», що спонукатиме його до подальшого розвитку та покращення якости виготовленого товару. Також це дозволить залишати кошти в межах нашого регіону, сприяти економічному розростанню міста, що принесе нові робочі місця, а отже, покращить фінансове становище чернівчан», — пояснив директор Департаменту Віталій Гавриш.

За його словами, така акція відбувається не вперше. Однак раніше вона орієнтувалася на підтримку вітчизняних виробників за межами області та закордоном. Тепер цей проєкт допоможе буковинським виробникам зберегти справу під час карантину, що дозволить не втратити роботу багатьом людям.

Департамент розвитку Чернівецької міської ради почав розробляти каталог-сайт «Made in Chernivtsi», аби створити повний перелік локальних виробників.

Також започатковує кампанію підтримки буковинських виробників «Зроблено на Буковині» Клуб підприємців Буковини.

«Купуючи товари, вироблені на Буковині, та користуючись послугами місцевих компаній, ми сприяємо розвитку нашого краю», — йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці Клубу.

Вони планують сформувати повний перелік усіх буковинських виробників та надавачів послуг.

Клуб закликає їх надсилати свої логотипи та пропозиції, побажання щодо кампанії «Зроблено на Буковині» на електронну адресу: [email protected].

Під час карантину у Чернівцях створили також портал Доставка Чернівці. Це каталог місцевих підприємств, які працюють під час карантину. Наразі сайт у процесі наповнення, але подавати заявки для бізнесу можна вже.

 

Вироблено у Чернівцях

#Звернення директора Департамент розвитку Чернівецької міської ради – Віталій Гавриш до товаровиробників та заклик підтримати чернівецьких підприємців."Тільки від нас залежить, процвітання економіки міста #Чернівці та регіону загалом, адже лише ми, придбавши товари, підтримаємо чернівецького виробника «гривнею», що спонукатиме його до подальшого розвитку та покращення якості виготовленого товару. Також це дозволить залишати кошти в межах нашого регіону, сприяти економічному розростанню міста, що принесе нові робочі місця – і відповідно покращить фінансове становище чернівчан". #Вироблено_в_Чернівцях #MadeInChernivtsi

Gepostet von Департамент розвитку Чернівецької міської ради am Donnerstag, 30. April 2020

 

Коментарі