Новини

У Чернівцях цьогоріч відремонтують 80 доріг та 20 міжбудинкових проїздів

У міській раді кажуть, що планували відремонтувати більше доріг, однак через пандемію бюджет міста не може собі такого дозволити.

Цьогоріч у Чернівцях відремонтують 80 доріг і 20 міжбудинкових проїздів. Про це 29 квітня під час свого прямого включення на фейсбуку повідомив міський голова Олексій Каспрук.

Він зазначає, що планували відремонтувати більше доріг, однак в умовах карантину бюджет міста не може собі такого дозволити:

«Зазвичай більша частина коштів, які виділяють на ремонт доріг, – це залишки грошей із минулого року. Надходження податків за грудень, невикористані кошти та зекономлені. Цього року ці залишки невеликі, і вони спрямовані на боротьбу з ковідом».

Також мер повідомив про те, що звернувся до Уряду з проханням виділити гроші на ремонт вулиці Хотинської, яка накладається на міжнародну трасу М-19. Вартість капітального ремонту цієї вулиці становить 211 мільйонів гривень.

«Ми таких коштів і при хорошому житті не змогли би закумулювати, а в умовах падіння доходів міського бюджету та в умовах пандемії ми це не витягнемо. Тому одна надія на Уряд, сподіваюся, нас не забудуть під час розподілу коштів держбюджету», – додав Олексій Каспрук.

Зокрема нині очікують на аукціон із тендеру на вулицю Кармелюка. Цю роботу мали виконати торік, однак, за словами міського голови, підрядники почали скаржитися одне на одного в антимонопольний комітет, тому ці тендери скасували. До речі, грошей на ремонт цієї вулиці станом на сьогодні теж немає.

 

Коментарі