Новини

Україна запустить авірейси до 26 міст світу, аби евакуювати своїх громадян. Перелік міст

Повернутися в Україну в умовах карантину можна лише за дотримання обов’язкової обсервації упродовж 14 днів після повернення – у спеціалізованих закладах або вдома.

Фото ілюстративне, JESHOOTS.COM, unsplash.com

Україна запустить додаткові спецрейси у 26 міст світу, аби евакуювати українських громадян. Про це 26 квітня повідомили на Урядовому порталі.

«Маю добрі новини для українців, які зараз перебувають за кордоном і хочуть повернутися додому. Ми відновлюємо спеціальні рейси до України з різних країн світу. Але лише за умови обов’язкової обсервації протягом 14 днів після повернення – у спеціалізованих закладах або вдома, дотримуючись режиму самоізоляції», — розповів Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Міста, з яких планують запустити рейси: Маямі, Гельсінкі, Неаполь, Стокгольм, Єреван, Париж, Ніцца, Софія, Ларнака, Тель-Авів, Амстердам, Дюссельдорф, Цюрих, Лісабон, Женева, Дубай, Франкфурт, Прага, Мілан, Торонто, Осло, Аліканте, Ер-Ріяд, Бангкок, Пхукет та Балі.

Контролювати самоізоляцію українців, які приїхали з закордону, будуть за допомогою додатку «Дій вдома» на платформі «Дія».

Коментарі