Загалом більше 300 інфікованих та 2 нові смерті за день: COVID-19 на Буковині

Загальна кількість інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 303 особи.

Станом на ранок 9 квітня у Чернівецькій області офіційно підтвердили 30 нових випадків зараження коронавірусом.

Про це у своїй онлайн-трансляції повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук:

«Встановлено 30 випадків інфікування. Ми вже у четвертій сотні, тенденція зростання щодня така, що ми мусимо бути максимально уважними. І я прошу буковинців дотримуватися всіх карантинних обмежень — ми ще не можемо дати вам команду «відбій».

Найбільше нових випадків інфікування виявили у Хотинському районі — 10.

Тепер загальна кількість інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 303 особи. Серед них є 51 медик, шестеро з яких заразилися на робочому місці.


Географія поширення нових випадків:
Чернівці – 9;
Хотин – 3;
Анадоли Хотинського району – 2 випадки;
Станівці Глибоцького району – 2;
Привороки Глибоцького району – 1;
Петричани Глибоцького району – 1;
Кам’янка Глибоцького району – 1 випадок;
Опришени Глибоцького району – 1;
Череш Сторожинецького району – 1 ;
Тисовець Сторожинецького району – 1 випадок;
Стара Жадова Сторожинецького району – 1;
Жванець Кам’янець-Подільського району (Хмельницька обл.) – 1 випадок;
Клішківці Хотинського району – 1 випадок;
Каплівка Хотинського району – 1;
Ворничани Хотинського району – 1;
Рукшин Хотинського району – 1 випадок;
Нижні Станівці Кіцманського району – 1;
Мілієве Вижницького району – 1.

Нагадаємо, 8 квітня  у Чернівецькій міській лікарні №1 померла 66-річна пацієнтка з підозрою на COVID-19. Вона мала супутню патологію – гіпертонічну хворобу.

В ОДА повідомили, також 8 квітня у Глибоцькій ЦРЛ помер 59-річний мешканець села Кам’янка. Чоловік захворів ще 22 березня, довго лікувався вдома. 4 квітня самостійно звернувся до лікарні та був госпіталізований у реанімаційне відділення у вкрай важкому стані. Швидкий тест на коронавірус виявився позитивним. Результати ПЛР-тестів будуть відомі невдовзі. У чоловіка була гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця та аритмія.

Також стало відомо про одужання від коронавірусу ще однієї пацієнтки — 61-річної чернівчанки. Таким чином, буковинські медики вилікували від COVID-19 уже 17 пацієнтів.

Сергій Осачук також повідомив про те, що на засіданні обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили виділити з резервного фонду ще один мільйон гривень для потреб медичних закладів, зокрема на закупівлю засобів індивідуального захисту лікарям.

Сергій Осачук з останньою інформацією про кількість хворих на коронавірус буковинців [08.04.2020]

У Чернівецькій області 8 квітня від коронавірусу одужала ще одна жінка – 61-річна чернівчанка. Таким чином, наші медики вилікували від COVID-19 уже 17 пацієнтів.На Буковині сьогодні офіційно підтверджено ще 30 випадків зараження коронавірусом. Загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 303 особи.Географія поширення нових випадків:Чернівці – 9 Хотин – 3 Анадоли Хотинський р-н – 2Станівці Глибоцький р-н – 2 Привороки Глибоцький р-н – 1 Петричани Глибоцький р-н – 1 Кам’янка Глибоцький р-н – 1 Опришени Глибоцький р-н – 1Череш Сторожинецький р-н – 1 Тисовець Сторожинецький р-н – 1Стара Жадова Сторожинецький р-н – 1Жванець Камянець-Подільський р-н (Хмельницька обл.) – 1Клішківці Хотинський р-н – 1Каплівка Хотинський р-н – 1Ворничани Хотинський р-н – 1Рукшин Хотинський р-н – 1Нижні Станівці Кіцманський р-н – 1Мілієве Вижницький р-н – 1Серед інфікованих буковинців є 51 медичний працівник, шестеро з них заразилися на робочому місці. У Чернівецькій міській лікарні №1 сьогодні, 8 квітня, померла 66-річна пацієнтка із підозрою на COVID-19. Недужа мала супутню патологію – гіпертонічну хворобу.Також сьогодні відбулося засідання обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вирішено виділити з резервного фонду ще один мільйон гривень для потреб медичних закладів, зокрема на закупівлю засобів індивідуального захисту лікарям.

Gepostet von Сергій Осачук am Mittwoch, 8. April 2020

Станом на 9 квітня в Україні підтвердили вже 1 892 випадки COVID-19 з моменту звістки про першого хворого.

Такі дані наводить Центр громадського здоров’я України:

«За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України та обласних лабцентрів отримано 224 повідомлень про нові підтверджені випадки».

Померли від китайського вірусу 57 людей. Загальна кількість пацієнтів, що одужали, складає 45 осіб.

Залишити відгук