Новини

«Треба захистити медиків, аби врятувати всю країну». МОЗ запустило соціальну кампанію #ПідтримуюЛікарів

Героями соціального відео стали звичайні лікарі, фельдшери та медсестри.

Міністерство охорони здоров’я запустило соціальну кампанію #ПідтримуюЛікарів, де закликало кожного подякувати медпрацівникам, які рятують життя під час пандемії:

«МОЗ закликає кожного з вдячністю ставитися до відданої праці медиків, які протистоять поширенню коронавірусної хвороби та віддано рятують пацієнтів».

У пресслужбі МОЗ повідомили, що в рамках соціальної кампанії зняли відповідний ролик.

Героями відео стали звичайні лікарі, фельдшери, медсестри.

«Саме вони щодня ходять на роботу, ризикуючи власним життям та здоров’ям, але розуміючи, що від них залежить», — сказали у відомстві.

Міністерство охорони здоров’я України запустило соціальну кампанію підтримки лікарів #ПідтримуюЛікаря

Міністерство охорони здоров’я України запустило соціальну кампанію підтримки лікарів #ПідтримуюЛікарів ⚠️ МОЗ закликає кожного з вдячністю ставитися до відданої праці медиків, які протистоять поширенню коронавірусної хвороби та віддано рятують пацієнтів. Героями відео стали звичайні лікарі, фельдшери, медсестри. Саме вони щодня ходять на роботу, ризикуючи власним життям та здоров’ям, але розуміючи, що від них залежить. ❗️МОЗ переконане: держава має захистити передусім лікарів, щоб урятувати всю країну. Саме тому одним з пріоритетів відомства є затвердження надбавок медпрацівникам, забезпечення їх засобами індивідуального захисту, співпраця з українським бізнесом, який допомагає під час карантинних обмежень довозити медиків до робочих місць. Залишайтеся вдома! Це головне, чим ви можете допомогти лікарям у боротьбі з пандемією.

Gepostet von Міністерство охорони здоров'я України am Montag, 6. April 2020

На думку Міністерства, держава має захистити передусім лікарів, аби врятувати всю країну. Саме тому одним із пріоритетів є затвердження надбавок медпрацівникам, забезпечення їх засобами індивідуального захисту та співпраця з українським бізнесом, який допомагає під час карантинних обмежень довозити медиків до робочих місць.

Раніше «Шпальта» повідомляла, що за березень оплату медпрацівникам збільшили у розмірі трьох посадових окладів.

Коментарі