Новини

Двоє дітей у реанімації, троє дорослих у критичному стані: про стан пацієнтів із коронавірусом у Чернівецькій області

У медичних закладах області перебувають троє пацієнтів у критичному стані, під’єднані до апаратів штучної вентиляції легень.

Фото ілюстративне

У реанімаційному відділенні Чернівецької обласної дитячої лікарні станом на 14:00 5 квітня перебувають двоє дітей із підозрою на коронавірус. Про це повідомила пресслужба Чернівецької обласної держадміністрації.

«Стан їхній середньої важкости, обоє – на кисневій дотації», – ідеться в повідомленні.

Крім того, трьом пацієнтам із коронавірусом та двом із підозрою на нього надають допомогу у реанімаційному відділенні обласної клінічної лікарні. Двоє недужих, у яких діагностували коронавірус, перебувають на апараті штучної вентиляції легень, решта – на кисневій дотації.

У реанімації Глибоцької центральної районної лікарні є троє пацієнтів. У одного з них COVID-19 уже діагностували, в іншого – підозра. Ще один потрапив до медичного закладу сьогодні вночі у важкому стані, його одразу ж під’єднали до апарата штучної вентиляції легень.

Троє пацієнтів на кисневій дотації та з підозрою на коронавірус перебувають у Сторожинецькій центральній районній лікарні. У всіх недужих – пневмонія.

У реанімаційному відділенні Чернівецької міської лікарні №1 перебувають троє хворих. Стан їхній стабільно важкий, у двох підтверджено коронавірус, у одного – підозра.

Загалом у медичних закладах області станом на 5 квітня перебувають троє пацієнтів у критичному стані, під’єднані до апаратів штучної вентиляції легень. Допомогу їм надають згідно з чинними протоколами.

Нагадаємо, станом на 10:00 5 квітня в Україні кількість інфікованих коронавірусом зросла до 1251 людини.  Загалом 32 пацієнти померли та 25 одужали.

 

Коментарі