Новини

Маски, прогулянки парками та відвідування установ: уряд посилив обмеження під час карантину в Україні. Що заборонено

За недотримання карантину загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень.

Уряд запроваджує більш жорсткі обмежувальні заходи під час карантину в Україні. Зокрема від 6 квітня почнуть діяти нові обмеження через зростання кількости хворих на COVID-19. За недотримання карантину загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень. Про це повідомляють на офіційному порталі Кабміну.

«Уряд на позачерговому засіданні 2 квітня ухвалив нову редакцію постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з дооопрацюванням», — ідеться в повідомленні.

Серед заборон: у громадських місцях перебувати без маски чи респіратора, прогулянки більше, ніж удвох, прогулянки парками (крім вигулу тварин), відвідування спортмайданчиків та перебування на вулиці без документів.

Також заборонено самовільно залишати місця обсервації – за це загрожує штраф 17 тисяч гривень.

До кінця карантину діятиме заборона на:

  • з 6 квітня перебування в громадських місцях без одягнутої маски, респіратора;
  • з 6 квітня переміщення групою осіб більш, ніж дві (крім випадків службової необхідности та супроводження дітей);
  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон (окрім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідности);
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальні послуги;
  • перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу тощо.

Станом на 3 квітня, за останніми даними, в Україні зафіксовано 942 випадки коронавірусної хвороби: загалом в Україні 23 летальних випадки, 19 пацієнтів одужали.

 

Коментарі