Мінцифри закликає підприємців користуватися чатом підтримки під час карантину
Новини

Мінцифри закликає підприємців користуватися чатом підтримки під час карантину

Чат працює цілодобово, запит обробляють не довше 15 хвилин.

Фото Christian Wiediger, unsplash.com

У Міністерстві цифрової трансформації України підприємців закликають користуватися чатом підтримки у телеграмі, де можна ставити запитання щодо діяльности під час карантину.

«Через карантин багато бізнесів переживають скрутні часи. Форс-мажорні обставини змінюють кардинально умови їх ведення. У підприємців накопичується величезна кількість критично важливих запитань. Щоб допомогти їм вижити в кризу, працює чат підтримки. Ми спільно з Урядовим контактним центром оперативно консультуємо та надаємо відповіді на ті запитання, які хвилюють бізнес сьогодні», — сказав Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Чат працює цілодобово, обробляють запит не довше 15 хвилин, проте вирішення складних питань може займати більше часу.

«Ми вже отримуємо в чат підтримки підприємців безліч запитань, пов’язаних із діяльністю бізнесу в період карантину: як сплачувати податки під час карантину, як регулювати трудові відносини з працівниками, чи зобов’язаний роботодавець виплачувати заробітну плату працівникам за період карантину. Хочу запевнити, що підприємці не залишаться наодинці зі своїми проблемами в цей непростий період», — наголосила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

За її словами, чат підтримки підприємців особливо стане корисним для них зараз, у період карантину і чинних обмежень на здійснення діяльности.

 

Коментарі