Новини

Мінцифри закликає підприємців користуватися чатом підтримки під час карантину

Чат працює цілодобово, запит обробляють не довше 15 хвилин.

Фото Christian Wiediger, unsplash.com

У Міністерстві цифрової трансформації України підприємців закликають користуватися чатом підтримки у телеграмі, де можна ставити запитання щодо діяльности під час карантину.

«Через карантин багато бізнесів переживають скрутні часи. Форс-мажорні обставини змінюють кардинально умови їх ведення. У підприємців накопичується величезна кількість критично важливих запитань. Щоб допомогти їм вижити в кризу, працює чат підтримки. Ми спільно з Урядовим контактним центром оперативно консультуємо та надаємо відповіді на ті запитання, які хвилюють бізнес сьогодні», — сказав Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Чат працює цілодобово, обробляють запит не довше 15 хвилин, проте вирішення складних питань може займати більше часу.

«Ми вже отримуємо в чат підтримки підприємців безліч запитань, пов’язаних із діяльністю бізнесу в період карантину: як сплачувати податки під час карантину, як регулювати трудові відносини з працівниками, чи зобов’язаний роботодавець виплачувати заробітну плату працівникам за період карантину. Хочу запевнити, що підприємці не залишаться наодинці зі своїми проблемами в цей непростий період», — наголосила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

За її словами, чат підтримки підприємців особливо стане корисним для них зараз, у період карантину і чинних обмежень на здійснення діяльности.

 

Коментарі