Зараз пацієнт перебуває в інфекційному відділенні Чернівецької обласної лікарні.
Сьогодні під час брифінгу заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко офіційно повідомив про виявлення коронавірусу в Чернівцях.
«Ми проводимо роботу з контактними особами, їх небагато. Всі контактні особи відомі місцевим епідеміологам, вони з ними працюють», — наголосив міністр.
Чоловік потрапив до інфекційного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні 29 лютого. Коли у пацієнта не виявили грипу, аналізи відправили до Києва у Центр громадського здоров’я.