Афіша

Не для дітей: у Чернівцях виступатиме Лесь Подерв’янський

Автор «Діани», «Нірвани», «Кацапів», «Гамлета» читатиме свої культові тексти та новий роман.

Фото з фейсбуку

4 квітня о 19:00 у Чернівецькій обласній філармонії відомий український художник та прозаїк Лесь Подерв’янський виконуватиме власні п’єси.

«Визнаний геній української сатири, Лесь Подерв’янський «підсадив» на свою творчість уже не одне покоління наших співвітчизників. І багато хто з них невпинно цитує улюблені рядки з яскравих творів. Сатира Подерв’янського сповнена гостроти, його майстерність – бездоганна. Автор, граючи, створює унікальні п’єси, поєднуючи в них політичний стьоб, алегорію, грубість і здоровий глузд, неприкриту іронію. А це все те, чого вам так зараз не вистачає», — анонсують організатори.

Цього разу Лесь озвучить свої найбільш популярні п’єси, а як ексклюзив прочитає уривок недавно закінченого роману «Таинственный Амбал». На цьому вечорі не буде нічого зайвого: повний зал, зручне крісло і в ньому — культовий автор.

Організатори зазначають: вікового порогу не буде, проте очікують дорослу авдиторію, оскільки в своїх роботах автор слів не підбирає і частенько пересипає їхні рядки матом.

Щоб прийти на захід, потрібно купити квитки.

Коментарі