Новини

«Картка чернівчанина» для безкоштовного проїзду у тролейбусі в Чернівцях наразі не потрібна

Пільги за «Карткою чернівчанина» на проїзд надаватимуться через сім місяців перехідного періоду – з 1 жовтня цього року.

14 лютого міський голова Чернівців Олексій Каспрук провів нараду, де обговорювали питання впровадження безготівкової оплати в тролейбусах та запуск «Картки чернівчанина».

На нараді вирішили, що до 1 березня тролейбусне управління має забезпечити наявність мобільного або стаціонарного валідатора у кожному тролейбусі, а кондукторам проведуть потрібний інструктах. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради:

«Кондуктори пройдуть інструктаж щодо забезпечення доступу та сприяння пасажирам для проведення безготівкової оплати проїзду».

У ніч проти 1 березня всі валідатори в тролейбусному депо будуть перепрограмовані на нові тарифи на проїзд — 4 гривні.

Студенти зможуть оплачувати проїзд вартістю 3 гривні як готівкою, так і безготівково за допомогою банківської картки чи іншого платіжного засобу. 

Пенсіонери та інші пільгові категорії досі зможуть їздити безкоштовно за умови наявності  посвідчення.

Для учнів вартість проїзду становитиме 1 гривню, а з 1 жовтня пільги на проїзд у тролейбусах їм надаватимуться лише за наявності спеціальної транспортної картки. 

«Картку чернівчанина», соціальну транспортну картку громадянам пільгових категорій видаватимуть у відділеннях Ощадбану, ЦНАПі або інших пунктах, які визначить Департамент праці та соціального захисту міської ради. 

Про перелік документів, необхідних для оформлення Картки чернівчанина з транспортним модулем, адреси та графіки їх  оформлення міська рада повідомить додатково.

Коментарі