Новини

Парламент ухвалив законопроєкт, який захищатиме права тварин

«Тепер не можна буде розраховуватися за газ собаками».

5 лютого Верховна Рада ухвалила проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод і директив ЄС у сфері охорони тваринного і рослинного світу). Про це на своїй сторінці у фейсбуку повідомив нардеп від «Слуги народу» Олександр Мариковський.

«Тепер не можна буде розраховуватися за газ собаками. А якщо серйозно, то щойно Рада ухвалила законопроєкт проти жорстокого поводження з тваринами — він іде на друге читання. 318 голосів “за”. Дякую  гуманному парламенту, всім фракціям і групам за надану підтримку!» —пише Мариковський.

Тепер не можна буде розраховуватися за газ собаками :))))) А якщо серйозно, то щойно Рада прийняла законопроект 2351…

Gepostet von Oleksandr Marikovski am Mittwoch, 5. Februar 2020

Законопроєкт спрямований на впровадження європейських гуманних цінностей щодо тварин. Він забороняє побиття, вбивство, отруєння або знущання над домашніми і безпритульними тваринами. Крім того, забороняється жебрацтво з бродячими, свійськими та дикими тваринам.

У проєкті пропонують заборонити дарувати домашніх тварин як призи, нагороди або премії. Також забороняють дресирувати їх тим способом, який завдає шкоди здоров’ю і загальному стану тварини.

Варто наголосити, що документом також пропонують заборонити всі види рубок лісу навколо місць проживання та розмноження рідкісних звірів і тих, що перебувають під загрозою зникнення.

Згідно з проєктом, здійснювати контроль у сфері захисту тварин від жорстокого поводження має Національна поліція.

Нагадаємо, 31 січня депутат від «Слуги народу» Євген Брагар в ефірі програми «Голос народу» на «112 каналі» запропонував пенсіонерці продати її собаку, щоби заплатити за комунальні послуги.

Проте після громадського обурення Грабар перепросив за висловлювання на своїй сторінці у фейсбуку:

«Я – нове обличчя в політиці і не навчився відповідати на чутливі запитання».

Згодом і сама партія попросила вибачення за однофракційника:

«Від імені керівництва фракції прошу вибачення у всіх, кого могли образити такі слова Євгена Брагара. Ми їх не підтримуємо, це не є і не може бути нашою позицією», — написала заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук.

Вчора під час ефіру на 112 каналі депутат з нашої фракції Євген Брагар дозволив собі абсолютно некоректне висловлювання…

Gepostet von Yevheniya Kravchuk am Samstag, 1. Februar 2020

Коментарі