Новини

У Чернівцях презентували фільм про українців, котрі творили Голлівуд

До Чернівців приїхали кіномитці, котрі створювали стрічку «З України до Голлівуду».

До Чернівців на запрошення ГО «Буковинська кінокомісія» приїхали творці нової української документальної стрічки «З України до Голлівуду».

Стрічка  розповідає про маловідомі історії вагомого внеску українців в кіноіндустрію, про їхній вплив на розвиток американського мистецтва загалом.

Зустріч із чернівчанами відбулась у Belle Vue. Режисер фільму Станіслав Сукненко, продюсери Олег Щербина та Юлія Чернявська розповіли чернівчанам про те, як створювали  фільм. Потім присутні переглянули роботи українських кіномитців. На завершення відбулося обговорення стрічки.

«Такого раніше не робив ніхто, це наше дослідження стане добрим фундаментом для подальших пошуків. Ми мусимо знати, що українці залишили досить помітний слід не тільки в історії славнозвісної «фабрики мрій». У фільмі йдеться про приблизно 60 персон, котрі так чи інакше долучились до творення шедеврів, хоча в книзі я описав про понад сотню таких видатних діячів. Прийшов час, щоб розставити крапки над «і» та дізнатись, чим саме наші люди прославились. Адже серед митців є майстри спецефектів, розробники кранів для камер, художники, композитори, актори», – розповів режисер та автор сценарію Станіслав Сукненко.

Фото Євгенії Калюжки

Коментарі