Буковинські каратисти здобули призові місця на чемпіонаті України

У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів із 14 регіонів України. 

Фото karate.ua

У Києві відбувся чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих. Участь у змаганнях взяли понад 500 спортсменів, які представляли 76 клубів із 14 регіонів України.

Каратисти Чернівецької області здобули 28 нагород і посіли четверте загальнокомандне місце. Про це повідомляє Чернівці спорт.

Перше місце здобули:

  • Андрій Заплітний (куміте U21, -84 кг) – СК «Лідер»;
  • Андрій Заплітний (куміте чоловіки, -75 кг) – СК «Лідер»;
  • Олександр Карась (куміте U21, -75 кг) – СК «Лідер»;
  • Віктор Стефанюк  (куміте U21, -60 кг) – СК «Лідер»;
  • Ілля Подря (куміте U21, +84 кг) – СК «Лідер»;
  • Різван Талібов (куміте чоловіки, +84 кг) – спортклуб «Maximum»;
  • Максим Зрибнєв (куміте юніори, -55 кг) – СК «Тай-Сен».

Срібніми призерами стали:

  • Василь Берник  (куміте U21, -84 кг) – СК «Лідер»;
  • Євген Пилипюк (куміте U21, -75 кг ) – СК «Лідер»;
  • Ілона Яковенко (куміте юніори, 59 кг) – СК «Лідер»;
  • Віктор Стефанюк (куміте чоловіки, -60 кг) – СК «Лідер»;
  • Михайло Вепрюк (куміте чоловіки, -84 кг) – спортклуб «Maximum»;
  • Павло Пентескул (куміте юніори, -61 кг) – СК «Тай-Сен»;
  • Микола Мануїла (куміте U21, +84 кг) – СК «Тай-Сен».

Бронзові призери:

  • Євген Пилипюк (куміте чоловіки, -75 кг) – СК «Лідер»;
  • Дмитро Богданов  (ката кадети) – СК «Лідер»;
  • Костянтин Ліпковський (куміте U21, -67 та куміте чоловіки, -67 кг) – СК «Лідер»;
  • Ілля Подря (куміте чоловіки, +84 кг 3 місце) – СК «Лідер»;
  • Віра Фоглінська (куміте кадети, -54 кг) – спортклуб «Maximum»;
  • Юлія Русу (куміте кадети, +54 кг) – спортклуб «Maximum»;
  • Георгій Піцул (куміте кадети, -57 кг) – спортклуб «Maximum»;
  • Олексій Гоцуляк (куміте юніори, -61 кг) – спортклуб «Maximum»;
  • Надія Смоліна (куміте U21, -55 кг) – СК «Тай-Сен»;
  • Андрій Сенюк  (куміте юніори, -61 кг) – СК «Тай-Сен».

Окрім цього, команда Чернівецької області у складі Михайла Вепрюка, Андрія Заплітного, Олександра Карася, Олександра Каба, Владислава Нагірного, Микити Ончуленка та Різвана Талібова посіла третє місце в командному куміте.

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук