У домашньому матчі «Буковина» перемогла «Верес»

Гра завершилася рахунком 5:4.

10 листопада на стадіоні «Буковина» відбувся матч чемпіонату України, в якому ФСК «Буковина» (Чернівці) здобула перемогу у ФК «Верес» (Рівне) із рахунком 5:4. Про це повідомляють на сайті футбольного клубу.

Перший гол у зустрічі забили гості. Сергій Чеботаєв зробив навіс із правого флангу, Ігор Солдат скинув шкіряну кулю у центр, де Антон Яременко відправив м’яч у ворота «Буковини».

Натомість «Буковина» швидко зрівняла результат. Тарас Сивка зробив подачу у штрафний майданчик рівненської команди, а Даніел Раулюк завдав влучного удару головою. Згодом арбітр призначив пенальті за гру рукою у штрафній гравця «Вересу». Пенальті реалізував Тарас Сивка.

Ще до перерви підопічні Юрія Вірти зрівняли рахунок. У штрафному майданчику проти Михайла Шестакова порушив правила Віталій Полянський – арбітр призначив другий пенальті у матчі, який реалізував потерпілий.

На 54 хвилині зустрічі у ворота «Буковини» призначили другий пенальті. Сергій Петько влучив у руку Віталія Полянського – арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. На «постріл» Мар’яна Мисака зреагував Марк Медведєв, однак першим на добиванні був футболіст «Вересу». А через вісім хвилин рахунок став 3:3. Василь Палагнюк віддав пас на Євгена Сантрапинських, який зняв «павутиння». Минуло дві хвилини — і Богдан Іванченко виконав штрафний на правому фланзі, а Сергій Любчак здійснив удар у власні ворота.

Підопічні Юрія Вірти зуміли зрівняти рахунок. Тарас Пінчук віддав передачу на Мар’яна Мисака, який і зробив рахунок 4:4. А на 76 хвилині зустрічі капітан «Буковини» Тарас Сивка блискучим ударом приніс перемогу господарям поля – 5:4.

Склади команд:

«Буковина»: Медведєв, Гакман, Полянський (Іванченко, 61), Раулюк, Сивка, Шишигін, Орловський, Сантрапинських (Жумига, 90+2), Ходаковський (Мунтян, 40), Понєдєльнік, Палагнюк. Запасні: Чопко, Гуцул, Томнюк. В.о. головного тренера – Степан Маковійчук.

«Верес»: Бабійчук, Чеботаєв, Любчак, Петько, Солдат, Кучеров, Євдокимов (Пінчук, 66), Мисак, Яременко, Соломка (Гребенюк, 83), Шестаков. Запасні: Фіяло, Дударенко, Івоночко, Микитин, Ющишин. Головний тренер – Юрій Вірт.

Голи: Раулюк (28), Сивка (42 – з пенальті, 81), Сантрапинських (62), Любчак (64, автогол), Яременко (26), Шестаков (45+1, з пенальті), Мисик (55, 69).