На площі Пресвятої Марії у Чернівцях збудують каплицю

Відповідне рішення під час сесії ухвалили депутати міської ради. 

Сьогодні, 7 листопада, під час сесії міської ради депутати ухвалили рішення надати дозвіл Чернівецькій єпархії ПЦУ на будівництво каплиці посеред площі Пресвятої Марії.

Рішення підтримали 24 депутати.

Документ передбачає надання у постійне користування земельної ділянки площею 170 кв. м Чернівецькій єпархії Православної церкви України, яка зареєстрована за адресою: вулиця Заньковецької, 22. На цій ділянці мають побудувати пам’ятну каплицю Успіння Пресвятої Богородиці.

 

Залишити відгук

Залишити відгук

Коментарі

 1. Наталя
  Листопад 7, 2019 о 21:18

  Навіщо??? Чому не обрати інше місце для будівництва??? УПЦ, який приклад ви показуєте??? Куди підуть діти, які постійно граються на площі ви подумали, чи в погоні за хорошим місцем і новими перспективами взагалі ні про що не думається???

 2. В. Козьмик
  Листопад 10, 2019 о 22:08

  На площі зіпсований дорогий фонтан, за який заплачено з міського бюджету. Тепер хочуть ще раз заплатити 2,5 мільйони гривень, щоб збудувати новий фонтан. Ось де правда. А те, що каплицю хочуть будувати посеред площі, – брехня. Не посеред площі, а на місці зіпсованого фонтана, де у 18-19 століттях була церква Успіння Пресвятої Богородиці.
  Справжні архітектори підтримують ідею спорудження каплиці. Наприклад, колишній головний архітектор міста Кишлярук запропонував свій проект каплиці. А проти – вчителька малювання, котру вже раз звільнили з посади головного архітектора і звільнять вдруге. Жаль, що деякі журналісти так помиляються.