Чернівецька «Буковина» U19 перемогла львівське «Динамо»

Буковина отримала перемогу з рахунком 1:0.

16 жовтня у шостому турі чемпіонату України U19 (перша ліга, група 1) чернівецька «Буковина» на ФОК «Олімпія» приймала команду «Динамо» (Львів). Наша команда перемогла львів’ян із рахунком 1:0. Про це повідомляють на офіційному сайті ФСК «Буковина».

Після п’яти турів в активі підопічних Андрія Лахнюка була лише одна перемога. Тому наші земляки прагнули виправити своє турнірне становище.

Чернівецькі футболісти відзначилися на другій хвилині зустрічі. Після передачі Даніела Раулюка результативний гравець Євген Квасниця пробив головою повз ворота. Зрештою, той же Євген Квасниця на 37 хвилині зустрічі блискучим ударом вразив «рамку» львівської команди.

«Буковина» отримала перемогу з рахунком 1:0. Тепер в активі наших земляків дві перемоги.

«Буковина» (Чернівці) – «Динамо» (Львів) – 1:0 (1:0)

Арбітр – Заліський (Івано-Франківськ), асистенти арбітра – Никифорець, Злий (обидва – Чернівці), спостерігач арбітражу – Кошура (Чернівці).

«Буковина»: Генцар, Соломян, Томнюк, Жижиян, Андрієць, Полівцев, Раулюк, Мангер (Урсу, 75), Корольов (А. Рябий, 53), Шородок (Придрик, 70; Урсуляк, 90), Квасниця (Скіпор, 90). Запасні: Луцак, Дячук, Д. Рябий. Тренер – Андрій Лахнюк.

«Динамо»: Яблонський, Ігнатюк, Шот, Мартинюк, Поліщук (Кісільовський, 70), Максименко, Бекаша, Гринюк (Сенчишин, 75), Дяк, Петрик, Попович (Татарін, 86). Запасні: Костюк, Ходукін, Малець, Василишин. Тренер – Дмитро Фіалка.

Гол: Квасниця (37).