Новини

Студенти ЧНУ можуть семестр навчатися в США

Усіх учасників відбирають на основі відкритого конкурсу.

Студенти Чернівецького університету мають можливість один академічний семестр провести на навчанні у Сполучених Штатах Америки.

Про це сьогодні, 10 жовтня, у Шевченківській залі Резиденції розповіли представники Міжнародної програми студентського обміну (Global UGRAD), йдеться на сайті ЧНУ.

Global UGRAD – це програма культурного обміну, яку здійснює Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Вона надає змогу студентам денних відділень 1-3 курсів ЗВО пройти семестрове навчання у Штатах з метою поглиблення знань та двостороннього вивчення культури і традицій. Всіх учасників відбирають на основі відкритого конкурсу.

На зустрічі студенти дізналися загальну інформацію щодо умов конкурсного відбору, термінів подання заяв, вимог до кандидатів, критеріїв та інше. Окрім того, отримали важливі практичні поради стосовно проходження інтерв’ю, яке є обов’язковим етапом відбору.

Грант покриватиме студентам такі витрати:

  • оплату проїзду учасників програми до/із США, навчання в американському університеті;
  • проживання та харчування;
  • медичне страхування;
  • необхідні підручники;
  • щомісячну стипендію.

Необхідною умовою участі є віковий критерій, а саме повноліття студента на момент початку навчання у США. Як зазначають організатори зустрічі, при відборі академічна успішність не є переважаючим фактором, не менш суттєво оцінюють особисті якості, комунікативний та лідерський аспект, а також, звичайно, рівень володіння англійської мовою.

На сьогодні Бюро у справах освіти та культури ще не представило офіційну програму, проте обіцяє до кінця жовтня її оголосити.

Коментарі