Новини

Я мрію ходити. У Чернівцях проведуть благодійний телемарафон, щоб зібрати кошти на операцію Марини Гуцуляк

Дівчині потрібна операція за 30 тисяч доларів. 

28-річній буковинці Марині Гуцуляк потрібна допомога. Дівчині необхідно зібрати велику суму для операції на нозі. Після неї Марина зможе ходити без милиць та не приймати постійно знеболювальні препарати. Хірургічне втручання планують проводити в Ізраїлі.

Щоб зібрати їй кошти, 26 вересня у Чернівцях проведуть благодійний концерт-телемарафон. У приміщенні Юності Буковини будуть виступати дует «Писанка», Павло Дворський, Михайло Грицкан, Ірина Стиць, Ольга Буіна, шоу-група «Вікторія», Максим Товкач та Олександр Атодирес. Початок концерту о 16:00.

Читайте також: У Чернівцях проведуть благодійний конкурс краси серед жінок-поліцейських

Нагадаємо, Марина розповіла, що хворіє з семи років. Тоді у неї виявили пухлину лівого бедра. Через неправильне лікування ситуація тільки погіршилася. Дівчина постійно приймає знеболювальні, після операцій тривалий час пересувається лише з милицями.

«Діагноз – фіброзна дисплазія кістки, яка постійно прогресує. Лікувалася в Україні, була двічі прооперована в Києві, але все безрезультатно. Наразі в Ізраїлі є лікар, який обіцяє допомогти. Мені потрібна заміна стегнової кістки. Це такий імплант, який зростатиметься з моєю кісткою ноги. Після цього необхідна буде ще заміна суглоба. Це все можна зробити за одну операцію. Вона коштує 30 тисяч доларів, та, крім цього, є ще багато затрат. Тішать прогнози. Мені сказали, що після цього я ходитиму без милиць і не відчуватиму болю у нозі», – розповіла Марина Гуцуляк.

Усі охочі можуть допомогти, переказавши кошти на рахунок дівчини

5168 7427 1922 7229

МФО банку: 305299

 

Коментарі