Новини

Які вистави зіграють на сцені муздрамтеатру імені Кобилянської у вересні

У перші ж дні театрального сезону актори покажуть прем’єру. 

Театральний сезон у Чернівецькому муздрамтеатрі імені Ольги Кобилянської стартує 7 вересня. Актори розпочнуть 89-ий театральний сезон фарсом на дві дії «Скапен-штукар».

В основі сюжету вистави — історія енергійного і вправного, але водночас хитрого і розважливого Скапена. Його на чернівецькій сцені втілив Дмитро Леончик. Головний герой повинен допомогти закоханим Октаву (Назар Кавулич) і Гіацінті (Сніжана Винарчук), а також Леандру (Григорій Руденко-Краєвський) і Зербінетті (Марина Тимку) тоді, коли їхні родичі — сеньйор Аргант (Андрій Циганок) та сеньйор Жеронт (В’ячеслав Стаханов) — проти їхнього шлюбу. Допомагає вправному штукареві у цьому Сільвестр, якого зіграв Микола Гоменюк. 

Загалом у вересні колектив театру покаже чернівчанам 13 вистав зі свого репертуару.

А вже 15 вересня у театрі зіграють перший прем’єрний спектакль у цьому сезоні – «Сніговик, який хотів познайомитися з сонцем». Це музична казка на одну дію, яка триватиме годину. Перекладом казки Матея Вішнєка з румунської мови займався Микола Косташ. Цю ж виставу у театрі повторять 22 вересня. 

«Матея Вишняка сьогодні ставлять у всій Європі. Казка, яку ми обрали, є філософською. Ми завжди думаємо над тим, що буде цікаво нашому глядачеві, і самі замислюємося над тим, щоб кожна наша вистава не була для розваги. А щоб після спектаклю людина вийшла з думками про те, що їй потрібно змінити в самій собі», –  розповів директор-художній керівник театру Юрій Марчак.

Детальна афіша вистав на вересень:

Афіша вистав на жовтень:

 

 

 

 

 

Коментарі