Новини

Українські митці «зазвучать» у трьох містах Швейцарії

Автори Meridian Czernowitz візьмуть участь у поетичному проєкті, який популяризує українців у світі. 

З 11 по 13 вересня команда Літературного целанівського центру та автори видавництва MERIDIAN CZERNOWITZ візьмуть участь у першій частині проєкту «Посилення звучання українських голосів у Західній Європі (на базі турів українських письменників по містах Австрії, Німеччини, Швейцарії)», який реалізуєть у кооперації з німецькою спілкою FreieUkraineBraunschweige.V.

Серед учасників – Юрій Андрухович, Катерина Калитко, Євгенія Лопата, Святослав Померанцев (Україна), Юдіт Шіфферле (Швейцарія). У рамках проєкту в трьох містах – Цюриху, Базелі та Берні – відбудуться читання, дискусії та публічні виступи.

Головна мета проєкту посилення звучання українських голосів у Західній Європі. Мова йде про виступи письменників, журналістів та культурних діячів. Адже саме вони створюють позитивний імідж сучасної України. Цим і зумовлений вибір учасників проєкту, кожен із яких володіє оригінальним досвідом публічного інтелектуала, організатора подій та письменника.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ:

11 вересня, 19:30 – Цюрих, локація –Культурний центр KarlderGrosse (адреса: Kirchgasse 14, 8001 Zürich)

12 вересня, 19:00 – Базель, локація – Культурний центр Philosophicum (адреса: St. Johanns-Vorstadt 19–21, 4056 Basel)

13 вересня, 19:00 – Берн, локація – Посольство України в Швейцарській Конфедерації та в Князівстві Ліхтенштейн (адреса: Feldeggweg 5, 3005 Bern)

Заходи відбуваються за підтримки Українського культурного фонду.

Український культурний фонд державна установа, створена у 2017 році на підставі відповідного Закону України з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно з чинним законодавством, спрямовує та координує Міністерство культури України.

5-8 вересня у Чернівцях відбудеться Х Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ.  Програма фестивалю тут. 

Коментарі