Йога англійською та показ фільмів. Як на Соборній площі пройшов фестиваль «Маркет мов». Фото
Новини

Йога англійською та показ фільмів. Як на Соборній площі пройшов фестиваль «Маркет мов». Фото

Під час фестивалю кожен охочий міг подивитися виставку мовних шкіл, відвідати майстер-класи, розмовні клуби та молодіжний концерт.

20 липня на Соборній площі у Чернівцях відбувся масштабний фестиваль із вивчення іноземних мов «Маркет мов»

Як повідомила у коментарі «Шпальті» кординаторка заходу від проекту «Lingva. Skills» Анастасія Павлова, його мета – популяризувати іноземну мову. 

«Фестиваль «Маркет мов» створили, аби розвивати іноземну серед українців. Адже мова дає людині безліч можливостей, і тому її потрібно вивчати. На нашому фестивалі представлено дуже багато шкіл іноземних мов у Чернівцях. Вони проводитимуть різні активності і показуватимуть людям свої інноваційні методики навчання іноземних мов», – розповіла Анастасія Павлова.

Під час заходу кожен охочий міг переглянути виставку мовних шкіл, відвідати різні майстер-класи, зіграти в настільну гру з англійської мови та пройти тест на профорієнтацію.

На Соборній площі була зона йоги. Її проводили іноземною мовою. А також локація з безкоштовною правовою допомогою.

Окрім цього, на заході презентували два фільми та провели наймасовіший урок з англійської мови у Чернівцях «LINGVA SHOW».

Закінчився фестиваль «Маркет мов» концертом, який відкрив фронтмен гурту «Мандри» Сергій Хоменко. Він також розповідав про лайфхаки, як спонукати іноземців вивчати українську.

Організатор заходу – Міністерство інформаційної політики України спільно з соціальним проектом із вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики.

Фото Ірини Болести

Коментарі