Новини

До Чернівців приїдуть воїни-десантники. Буде урочиста хода та презентують виставку

До зустрічі героїв-десантників у Чернівцях презентують виставку «Герої не вмирають. Обличчя війни».

У середу, 12 червня, до Чернівців із зони ООС повертаються військові 3 батальйонної тактичної групи 80 окремої десантно-штурмової бригади.

О 10:00 розпочнеться урочиста хода за маршрутом: із військової частини на вулиці Січових Стрільців до Руської, Шевченка, Головної і до площі Центральної.

До зустрічі героїв-десантників у Чернівцях презентують виставку «Герої не вмирають. Обличчя війни». Презентація відбудеться у Чернівецькій обласній раді (вулиця Грушевського). Початок – о 12:00.

Як розповіла у коментарі «Шпальті» ініціаторка виставки, депутатка облради Лілія Бортич, на експозиції представлять понад 40 фоторобіт, зроблених у зоні ОСС. Виставку створили з фотографій отця Андрія Дуди, військового капелана, священника Княжого храму Святого Миколая Чудотворця (ПЦУ) у Львові, який безпосередньо зіштовхується з проблемами бійців, адже служить військовим капеланом та займається волонтерством.

«Священник отець Андрій з 2015 року був військовим капеланом і постійно їздив на ротацію до нашого батальйону. На виставці презентують також фото військових із тваринками, які підтримують їх на війні», – сказала вона.

За словами пані Лілії, на відкриття експозиції приїде також комбриг 80-ї ОДШБ Володимир Шворак та весь офіцерський склад.

«Це виставка про наше буття. У цих світлинах – історія нашої країни. Це історія вільних людей, які на Сході утверджують нашу свободу», – йдеться у повідомленні організаторів.

Відкриття виставки відбулося у Конгрес холі у Вільнюсі (Литва) за участю міністра оборони Литви та посла України в Литві. Також її презентували у музеї «Арсенал» у Львові та військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Окрім цього, виставка побувала у різних містах Канади та Польщі.

 

 

Коментарі