Новини

У Чернівцях проведуть всеукраїнську акцію «Я не хочу бути наступним»

Подібна акція проходитиме ще у 10 містах України. 

4 червня о 19:00 під Головним управлінням національної поліції у Чернівецькій області чернівецький осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив» та небайдужі активісти проводять всеукраїнську акцію протесту «Я не хочу бути наступним!» Подібна акція проходитиме ще у 10 містах України: Харкові, Києві, Ужгороді, Краматорську, Кураховому, Кропивницькому, Дніпрі, Сєвєродонецьку, Тернополі.

«Система влади продовжує тримати у страху своїх громадян будь-якими засобами — від «звичних» штрафів за порушення недійсних норм і перевищення службових обов’язків до нападів на громадських активістів та навіть вбивств.

Лише за останній тиждень країну сколихнули кричущі порушення прав людини: незаконне затримання двох протестувальників у Рівному, які вийшли на мирну акцію, та вбивство 5-річного хлопчика нетверезими поліціантами у Переяславі-Хмельницькому. Ці різні події об’єднує одне — знецінення людських прав та людського життя, свавілля влади та повна безкарність винних.

Вони забирають усе — від свободи зібрань до життя. Ми виходимо, щоб сказати: «Я не хочу бути наступним!» Закликаємо всіх небайдужих долучитися до акції, адже найменший замах на наші права та свободи зараз може потягнути за собою знищення всіх людських свобод в Україні в майбутньому», – йдеться в анонсі.

Коментарі