Буковинські боксери стали призерами чемпіонату України серед молоді

На змаганнях у Дніпрі Юрій Томюк виборов «срібло», а Вадим Клим – «бронзу».

Фото unsplash.com

З 27 травня по 2 червня у Дніпрі проходив Чемпіонат України з боксу серед молоді. Змагання стали відбірковими на молодіжний Чемпіонату Європи, який відбудеться у вересні.

Два призових місця на турнірі посіли буковинські боксери – вихованці тренера Миколи Гакмана Юрій Томюк і Вадим Клим із Вижниці. Юрій Томюк виборов срібну медаль у ваговій категорії 56 кг. У фіналі він боксував із представником Вінницької області Максимом Власюком. Буковинець поступився з рахунком 2:3.

У ваговій категорії 64 кг бронзову нагороду здобув Вадим Клим. У півфіналі вижничанин програв Максимові Жигарову з Вінниччини (0:5), який став чемпіоном України.

«Результат непоганий, але не зовсім той, на який ми розраховували. Можливо, Юрію Томюку дадуть шанс взяти участь у чемпіонаті Європи, але поки це невідомо», – розповів у коментарі «Шпальті» тренер Микола Гакман.

До речі, судив поєдинки чемпіонату України ще один буковинець Павло Василинчук.