ФСК «Буковина» поступився на виїзді ФК «Черкащина-Академія»

Чернівецька команда не змогла відібрати очки у лідера чемпіонату.

У Білозір’ї відбувся матч 25 туру Другої ліги України з футболу (група «А»). У ньому суперником ФСК «Буковина» стала команда «Черкащина-Академія», яка лідирує у турнірній таблиці. Чернівецький колектив не зміг здобути очки, поступившись із рахунком 0:2. На 33-ій хвилині гри ворота «Буковини» вразив Олександр Медведь. У другому таймі остаточний рахунок матчу встановив Віталій Бойко (51 хвилина). Про це повідомляє офіційний сайт ФСК «Буковина».

Через дискваліфікацію чернівецькій команді не могли допомогти Віталій Кузів та Олександр Квачов.

Наразі «Буковина» продовжує посідати останнє місце в турнірній таблиці. До «рятівної» 9-ї сходинки – три очки.

Склади команд:

«Черкащина – Академія»: Майборода, Домальчук, Тарасенко, Бурлін, Чорний, Цибульник, Медведь, Кошелюк (Кошадзе, 74), Тимофієнко (Тищенко, 82), Сторчоус (Зеленевич, 65), Бойко (Тенжицький, 88). Запасні: Лєнчінков, Марченко, Шурубура, Задорожнюк. Головний тренер – Олександр Кирилюк.

«Буковина»: Медведєв, Рудич, Вечтомов, Гусін, Павлюк, Керчу, Шишигін (Раулюк, 76), Мєлконян (Мунтян, 88), Жумига (Р. Кузів, 53), Батрак (Баранов, 59), Понєдєльнік (Галенко, 48). Запасні: Гуцул, Пилишатий. В.о. головного тренера – Роман Нестеренко.