Буковинець Микола Ткачук здобув «срібло» чемпіонату України з гирьового спорту

Також спортсмен із Сокирянщини переміг на турнірі у Мічигані (США).

Фото dinamo.kharkiv.ua

З 19 по 21 квітня у Палаці спорту в Києві відбувся чемпіонат України з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени з 24 областей України.

Один із найкращих результатів продемонстрував буковинець Микола Ткачук. Гирьовик із Романківців Сокирянського району здобув «срібло» у поштовху довгим циклом двох гир вагою 32 кг. Виступаючи у ваговій категорії до 85 кг, він зробив 61 підйом та посів друге місце серед 16 спортсменів.

Також у коментарі «Шпальті» Микола Ткачук повідомив, що напередодні чемпіонату України повернувся із США. Там буковинець переміг на турнірі серед професіоналів у штаті Мічиган.

Нагадаємо, торік восени Микола Ткачук став чемпіоном Європи з гирьового спорту. А у березні цього року буковинець здобув «золото» на турнірі «Арнольд Класік» у Сполучених Штатах.