Новини

Футболісти «Буковини» вдруге поспіль зіграли вдома внічию

Чернівецькі вболівальники у матчі проти рівненського «Вереса» забитих голів не побачили.

Фото «Шпальти»

19 квітня у Чернівцях відбувся матч 20 туру Другої ліги з футболу (група «А»), у якому ФСК «Буковина» приймав НК «Верес» (Рівне). Перший тайм гри завершився з невеликою кількістю небезпечних моментів біля воріт обох команд. У другому таймі на футбольному полі було багато боротьби. Декілька разів рятував чернівецьку команду воротар Марк Медведєв. Небезпечно пробивав зі штрафного удару захисник «Буковини» Едуард Матвєєнко. Дещо пожвавилася гра чернівчан в атаці після виходу на заміну Олександра Жумиги. Нагадаємо, саме його гол приніс «Буковині» перемогу у матчі минулого туру проти «Полісся».

Наприкінці гри суперники обмінялися гострими моментами, однак свисток головного арбітра зафіксував нічию 0:0. «Буковина» з 17-ма очками продовжує перебувати на останньому місці турнірної таблиці. До «рятівної» 9-ї сходинки, яку займає «Поділля» (Хмельницький) – три очки.

У стартовому складі «Вереса» вийшли два колишніх гравці «Буковини» – Ярослав Рафальський та Борис Орловський.

Склади команд:

ФСК «Буковина»: Медведєв, Вечтомов, Гусін, В. Кузів, Матвєєнко, Керчу, Шишигін, Батрак (Жумига, 46), Мєлконян (Квачов, 90+3), Понєдєльнік, Галенко. Запасні: Гуцул, Рудич, Павлюк, Раулюк, Р. Кузів, Пилишатий, Квачов. В. о. головного тренера – Віталій Куниця.

НК «Верес»: Бабійчук, Дударенко, Ховбоша, Рафальський, Пінчук, Орловський (Євдокимов, 77), Кучеров, Даудов (Сад, 62), Шестаков, Гребенюк (Бондаренко, 67), Маїк. Запасні: Фіяло, Пріхна, Семенчук, Чучман. Головний тренер – Олег Шандрук.