Чернівчани можуть виграти поїздку до Берліна за дослідницький проект

Переможець потрапить на найпрестижнішу конференцію сучасності в Німеччину.

Чернівчанам пропонують взяти участь у конференції Walls Lab Chernivtsi 31 травня 2019 року і виграти головний приз – безкоштовну поїздку до Берліна.

Таку можливість можуть отримати ті, хто представить на конференції свій дослідницький проект, бізнес-план чи соціальну ініціативу тривалістю до 3 хвилин.

«Ми шукаємо чудові та нові ідеї з усіх областей України. Подайте заяву зараз, якщо ви є студентом бакалавром або магістром, аспірантом або кандидатом наук, молодим професіоналом або підприємцем», – пишуть організатори конференції.

Заявку на участь у конференції можна подати до 28 квітня за цим посиланням.

Захід відбудеться в медіа-центрі «Bella Vue» за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 2Б. Початок о 15:00.

Учасники, які представлять найцікавіші проекти, виграють  поїздку до Берліна. Їм покривають витрати на проїзд та проживання.

«Вони отримують у подарунок участь у фіналі Falling Walls Lab у Берліні 8 листопада 2019 року. Переможець фіналу знову зможе виступити на грандіозному етапі конференції Falling Walls 9 листопада 2019 року, де світові лідери в науці, промисловості та політиці зустрічаються та обговорюють, які стіни впадуть наступними в науці та суспільстві. Також він отримає грошову винагороду і можливість виграти шість місяців Virtual Residensy з Nature Careers глобального видавництва Springer Nature», – додають організатори.

За додатковою інформацією писати сюди: FallingWallsUkr@gmail.com

Falling Walls Lab Chernivtsi проходить за підтримки програми німецького академічного обміну (DAAD), Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, центру Gedankendach та за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Залишити відгук

Залишити відгук