Афіша, Новини

У Чернівцях виступить найшвидший у світі піаніст

Маестро здатен грати 19,5 нот у секунду кожною рукою.

Фото: nova.te.ua

15 травня у Чернівецькій обласній філармонії (вул. Чайковського, 10) відбудеться концерт найшвидшого у світі піаніста та композитора українського походження Любомира Мельника. Початок о 19:00.

На початку 80-х піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу захопливе володіння інструментом.

Маестро здатен грати 19,5 нот у секунду кожною рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні та взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки й візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту.

У свої сімдесят Любомир Мельник є автором понад 100 творів, а в дискографії має понад 20 виданих альбомів. Його талант визнають як музиканти, так і світові медіа. Показавши світу відео на пісню Христини Соловій, він ще раз довів, що музика не має меж, коли сходяться двоє творчих людей зробити щось спільне, неймовірне і те, чого від них ніхто не чекає.

Придбати квитки можна тут:
Телефон для додаткової інформації: 093 486 16 28

Коментарі