Афіша, Новини

Рекордна кількість команд. У Чернівцях відновили відоме інтелектуально-розважальне шоу

«Буковинська Ліга Mind Game»  це наймасштабніша інтелектуальна гра у жанрі «Pub Quiz» у Чернівцях.

У Чернівцях проведуть розважально-інтелектуальні змагання «Буковинська Ліга Mind Game». Це популярний у всьому світі формат шоу у жанрі Pub Quiz, під час якого команди відпочивають у цікавому закладі одночасно змагаючись між собою у питаннях із різних сфер.

«Це формат розважального контенту, відомий у всьому світі. Першочергово він передбачає невимушену атмосферу для відпочинку. Люди після важкого робочого дня приходять до пабу, замовляють собі пива і паралельно відповідають на інтерактивні запитання різного жанру та тематики. У нас будуть відеоконкурси, музичні вікторини, буде спрощений варіант «Що? Де? Коли?»…  Акцент робиться не на інтелектуальній, а саме на розважальній частині. Тут не потрібна спеціальна підготовка для того, аби взяти участь. Шкільної програми, ваших знань із переглянутих фільмів, музичних вподобань буде достатньо», – розповів продюсер «Буковинської Ліги Mind Game» Степан Житарюк.

Організаторами «Буковинської Ліги Mind Game» є медіа-платформа «Шпальта» та формація «5 елемент».

Кожну інтелектуальну гру проводитиме відомий ведучий чи шоу-мен із Чернівців. Триває гра по 2-3 години (9 тематичних раундів та раунд «Аукціон»). Учасники заробляють бали відповідно до своїх відповідей, у кінці вечора отримують від організаторів подарунки. Згідно з результатами ігор обирають переможців сезону «Буковинської Ліги Minde Game».

Участь у шоу беруть люди із різних галузей: і політики, і вчителі, і журналісти. Це чудовий вид тім-білдінгу, тож реєструються і цілими колективами.

Реєстрація на першу гру сезону вже закрита. Степан Житарюк розповів, що нині рекордна кількість учасників.

«У нас аншлаг – 17 команд, 120 учасників. Це абсолютний рекорд у «РеПабліку». І це менше, ніж за добу. У нас є три команди з сусідньої Івано-Франківської області: дві зі Снятина та одна з Городенки. На наступні ігри будемо робити ротацію, бо охочих багато. Є ще 5-7 команд, котрі не змогли зареєструватися. Тобто, в потенціалі у нас 23-25 команд. Це свідчить про те, що люди сумували за якісним розважальним контентом».

Перша гра сезону «Буковинської Ліги Mind Game» відбудеться 27 березня у пабі «RePublic» (ТРЦ «Депот») о 19:30.

 

Коментарі