У Чернівцях визначили переможця Відкритого Кубка міста з футзалу

У фінальному матчі між командами «Волока-2» та «Урожай-Моцарелла» все вирішила серія пенальті.

У ФОК «Олімпія» відбувся фінальний матч Відкритого Кубка Чернівців із футзалу. За трофей змагалися команди «Волока-2» та «Урожай-Моцарелла».

Гравці «Урожаю-Моцарелли» відзначилися вже на першій хвилині зустрічі. У воротах «Волоки-2» «розписався» досвідчений Михайло Рябий. Ще до перерви «Волока-2» спочатку зрівняла результат, а потім вийшла вперед. Голи забили Андрій Гордей та Сергій Ільїн. Однак футзалісти «Урожаю-Моцарелли» завдяки забитому м’ячу Сергія Янчика зрівняли рахунок у другій половині зустрічі. Про це повідомляє «Чернівці Спорт».

Основний час гри завершився унічию – 2:2. Долю володаря Кубка вирішували у серії післяматчевих пенальті. Вдалі дії воротаря Віталія Мотреску допомогли перемогти команді «Волока-2» – 2:1.

Кращими гравцями фінального матчу визнали Андрія Гордея («Волока-2») та Михайла Рябого («Урожай-Моцарелла»).

Склади команд:

«Волока – 2»: Віталій Мотреску, Сергій Ільїн, Володимир Найко, Олександр Темерівський, Вадим Пислар, Олександр Руснак, Олександр Тодорович, Степан Маковійчук, Руслан Гунчак, Руслан Івашко, Андрій Гордей.

«Урожай-Моцарелла»: Андрій Онуфрієв, Василь Біблюк, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Олександр Дележа, Михайло Рябий, Дмитро Давидний, Вадим Українець, Олег Керчу, Олександр Мікулеску.