Новини

Чернівчан навчали, як раціонально голосувати на президентських виборах

ГО «Центр UA» презентувала унікальний онлайн-інструмент «Вибори 2019. За кого голосувати?».

Фото надано Ольгою Обершт

У вівторок, 12 березня, у Чернівцях презентували онлайн-інструмент «Вибори 2019: За кого голосувати?».

Як повідомляють організатори, завдяки цій програмі український виборець за 15-20 хвилин зможе отримати достатньо вичерпної інформації для більш раціонального та усвідомленого вибору Президента країни. У легкий та доступний спосіб кожен охочий може ознайомитися з профайлами десятьох найпопулярніших кандидатів, які змагаються за посаду Президента (напередодні запуску інструменту інформацію щодо попередніх симпатій виборців було взято з опитувань Фонду «Демократичні ініціативи», Київського міжнародного інституту соціології та Соціологічної групи «Рейтинг»).

Крім цього, можна також проаналізувати позиції кандидатів у 22 сферах політики, які входять до компетенції Президента згідно з Конституцією (ст. 106) та іншими законами України. Однак найважливіша функція цього інструменту — можливість виборців пройти онлайн-тест, сформувати власну політичну програму й у фіналі побачити ТОП-3 кандидатів, програми яких збігаються з їхніми власними позиціями.

«Часто доводилося чути навіть від друзів та знайомих, що такий інструмент полегшив би підготовку до дня виборів. І ось тепер кожен може скористатися. У ці передвиборчі дні, коли навіть на кухнях й автобусних зупинках, а тим паче в соціальних мережах тривають дискусії на тему: «Так а за кого голосувати?», такий інструмент стане в пригоді для всіх, хто хоче зробити усвідомлений вибір», — зазначає регіональна представниця ГО Центр UA в Чернівецькій області Ольга Обершт.

 

 

 

 

Коментарі