Афіша, Новини

«Жінки у чернівецькій політиці». Чернівчан запрошують долучитися до публічного обговорення

Наразі у Чернівецькій обласній раді – 64 депутати та депутаток, з-поміж яких 10 жінок, у міській раді – 4 жінки (серед 42 обранців).

5 березня о 14:00 у приміщенні Літературного целанівського центру (вул. О.Кобилянської, 51, Чернівці) відбудеться обговорення «Жінки у чернівецькій політиці: точки росту і залучення». Модераторка – Надія Бабинська (Вірна).

Під час заходу, що відбудеться в рамках групи проектів із демократичного врядування Програми розвитку ООН, експерти та експертки розглянуть питання участі жінок в органах влади та місцевого самоврядування, політичних партіях у Чернівецькій області, визначення основних проблем, бар’єрів, із якими зіштовхуються жінки у політичній кар’єрі. У рамках обговорення також планують напрацювати шляхи, як спільними зусиллями ці бар’єри долати.

На заході також представлять знахідки щодо залучення жінок у демократичні процеси в Чернівецькій області за результатами дослідження доброчесності та інклюзивності демократичних процесів, що проводилося за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Так, у Чернівецькій обласній раді – 64 депутати та депутаток, з-поміж яких 10 жінок, у міській раді – 4 жінки (серед 42). Такі показники є досить низькими в порівнянні з іншими регіонами, а в Чернівецькій міській раді нинішнього скликання на 6 жінок менше, ніж в попередньому.

Програма заходу

14:00 – 14:15 Вітальна кава
14:15 – 14:20 Вступне слово від Олени Урсу, заступниці керівника групи проектів з демократичного врядування Програми розвитку ООН в Україні
14:20 – 14:30 Представлення знахідок щодо залучення жінок за результатами дослідження доброчесності та інклюзивності демократичних процесів у Чернівецькій області
14:30 – 15:00 Залучення жінок до органів місцевого самоврядування та політичних партій у Чернівецькій області: як досягти рівності
15:00 – 15:15 Роль громадського сектору та медіа в утвердженні гендерної рівності
15:15 – 16:00 Обговорення

 

 

Коментарі